PCF0805R-249RBT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805R-249RBT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0805R-249RBT1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 249 OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: PCF0805R-249RBT1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0805R-249RBT1
Tau Wae PCF0805R-249RBT1 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 249 OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5159 pcs Pepa Raraunga PCF0805R-249RBT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa PCF - Precision Tuhinga 249 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 985-1293-2
PCF0805R249RBT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 249 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film