PCF0603R-8K25BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0603R-8K25BT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0603R-8K25BT1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 8.25KOHM 0.1% 1/16W 0603
Ngā Rauemi: PCF0603R-8K25BT1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0603R-8K25BT1
Tau Wae PCF0603R-8K25BT1 Kaihanga TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 117426 pcs Pepa Raraunga PCF0603R-8K25BT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa PCF - Precision Tuhinga 8.25 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 985-1277-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.25 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film