M55342E12B15B0R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E12B15B0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E12B15B0R
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: M55342E12B15B0R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E12B15B0R
Tau Wae M55342E12B15B0R Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17795 pcs Pepa Raraunga M55342E12B15B0R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Tuhinga 15 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 1217-1084-1
1217-1084-1-MIL
PFC-W0603R-07-1502-B-3821
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film
Te hanganga Thin Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M55342E12B15B0RWS
M55342E12B15B0RWS
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 15K OHM 0.1% 1/10W 0603
I roto i te taonga: 19712 pcs
Tikiake: M55342E12B15B0RWS.pdf
RFQ
M55342E12B15B0RT0
M55342E12B15B0RT0
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 21770 pcs
Tikiake: M55342E12B15B0RT0.pdf
RFQ
M55342E12B15B0RWI
M55342E12B15B0RWI
Tikiake: M55342E12B15B0RWI.pdf
M55342E12B15B0RT5
M55342E12B15B0RT5