M55342E06B2B15R
TT ElectronicsTT Electronics
M55342E06B2B15R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M55342E06B2B15R
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.15KOHM 0.1% 0.15W 0805
Ngā Rauemi: M55342E06B2B15R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M55342E06B2B15R
Tau Wae M55342E06B2B15R Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 2.15KOHM 0.1% 0.15W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15483 pcs Pepa Raraunga M55342E06B2B15R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Tuhinga 2.15 kOhms
Mana (Watts) 0.15W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1217-1145-1
1217-1145-1-MIL
PFC-W0805R-07-2151-B-2186
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.66mm) Ngā āhuatanga Military, Moisture Resistant
Raatau Kore R (0.01%) Whakaahuatanga Taipitopito 2.15 kOhms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film