HM85-50771LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM85-50771LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 770UH 4.7A 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM85-50771LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM85-50771LFTR
Tau Wae HM85-50771LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 770UH 4.7A 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4624 pcs Pepa Raraunga HM85-50771LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.764" W (18.00mm x 19.40mm) Raupapa HM85
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 770µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.394" (10.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 770µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4.7A DCR 40 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 40 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 4.7A Whakaaetanga -