HM85-32261LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM85-32261LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 260UH 3A 2LN SMD
Ngā Rauemi: HM85-32261LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM85-32261LFTR
Tau Wae HM85-32261LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga CMC 260UH 3A 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4259 pcs Pepa Raraunga HM85-32261LFTR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.579" W (12.70mm x 14.70mm) Raupapa HM85
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pad Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Inductance @ Frequency 260µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.220" (5.60mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 260µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3A DCR 15.5 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 15.5 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 3A Whakaaetanga -