HM79S-74470LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-74470LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 800MA 270 MOHM
Ngā Rauemi: HM79S-74470LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-74470LFTR13
Tau Wae HM79S-74470LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 800MA 270 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5250 pcs Pepa Raraunga HM79S-74470LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Inductor 800mA 270 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Whakatauranga onamata 800mA