HM79S-63100LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-63100LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1A 140 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM79S-63100LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-63100LFTR13
Tau Wae HM79S-63100LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1A 140 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5798 pcs Pepa Raraunga HM79S-63100LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.244" L x 0.220" W (6.20mm x 5.60mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 1A 140 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A