HM79S-105331LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79S-105331LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 370MA 1.2 OHM
Ngā Rauemi: HM79S-105331LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79S-105331LFTR13
Tau Wae HM79S-105331LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 370MA 1.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4968 pcs Pepa Raraunga HM79S-105331LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM79S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Inductor 370mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 370mA