HM79-60181LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-60181LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-60181LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 720MA 630 MOHM
Ngā Rauemi: HM79-60181LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-60181LFTR13
Tau Wae HM79-60181LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 720MA 630 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5227 pcs Pepa Raraunga HM79-60181LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 630 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 630 mOhm Max Whakatauranga onamata 720mA