HM79-50470LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-50470LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-50470LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM79-50470LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-50470LFTR13
Tau Wae HM79-50470LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4308 pcs Pepa Raraunga HM79-50470LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.1A