HM79-461R5LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-461R5LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-461R5LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 14A 5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM79-461R5LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-461R5LFTR13
Tau Wae HM79-461R5LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 14A 5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4096 pcs Pepa Raraunga HM79-461R5LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 14A 5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max Whakatauranga onamata 14A