HM79-40221LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM79-40221LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-40221LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM
Ngā Rauemi: HM79-40221LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-40221LFTR13
Tau Wae HM79-40221LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6043 pcs Pepa Raraunga HM79-40221LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Raupapa HM79 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1241-2
HM79-40221LFTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM79-40221LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Momo Hangarau 220µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 960 mOhm Max Whakaahua nui 220µH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 960 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 490MA 960 MOHM Te wa roa 1kHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 490mA