HM79-30181LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-30181LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM79-30181LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 360MA 1.022 OHM
Ngā Rauemi: HM79-30181LFTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM79-30181LFTR13
Tau Wae HM79-30181LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 360MA 1.022 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108250 pcs Pepa Raraunga HM79-30181LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM79
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1239-1
HM7930181LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 180µH
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.022 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.022 Ohm Max
Whakatauranga onamata 360mA I teie nei - Maama -