HM78-50181LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-50181LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM
Ngā Rauemi: HM78-50181LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-50181LFTR
Tau Wae HM78-50181LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 900MA 290 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5208 pcs Pepa Raraunga HM78-50181LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) 0.244" (6.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Shielded Inductor 900mA 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA