HM78-45151LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM78-45151LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 950MA 530 MOHM
Ngā Rauemi: HM78-45151LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM78-45151LFTR
Tau Wae HM78-45151LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 950MA 530 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5675 pcs Pepa Raraunga HM78-45151LFTR.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Shielded Inductor 950mA 530 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max Whakatauranga onamata 950mA