HM76-50102JLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM76-50102JLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD
Ngā Rauemi: HM76-50102JLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-50102JLFTR13
Tau Wae HM76-50102JLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 560MA 1.8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4068 pcs Pepa Raraunga HM76-50102JLFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.746" L x 0.600" W (18.95mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM76
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.284" (7.21mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 560mA