HM76-10220JLFTR7
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM76-10220JLFTR7
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 700MA 430 MOHM
Ngā Rauemi: HM76-10220JLFTR7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM76-10220JLFTR7
Tau Wae HM76-10220JLFTR7 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 700MA 430 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5504 pcs Pepa Raraunga HM76-10220JLFTR7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM76
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.127" (3.23mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA