HM73-151R0LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM73-151R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 10A 2.2 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-151R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-151R0LFTR13
Tau Wae HM73-151R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 10A 2.2 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4075 pcs Pepa Raraunga HM73-151R0LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.461" L x 0.413" W (11.70mm x 10.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 10A 2.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 10A
I teie nei - Maama 34A