HM73-102R0LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM73-102R0LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM73-102R0LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2UH 8A 8.3 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM73-102R0LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM73-102R0LFTR13
Tau Wae HM73-102R0LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 2UH 8A 8.3 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5159 pcs Pepa Raraunga HM73-102R0LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo - Rahi / Rahi 0.285" L x 0.265" W (7.23mm x 6.73mm)
Raupapa HM73 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1223-2
HM73102R0LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM73-102R0LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Momo Hangarau 2µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.3 mOhm Max Whakaahua nui 2µH Shielded Inductor 8A 8.3 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 2UH 8A 8.3 MOHM SMD Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 11A Whakatauranga onamata 8A