HM72B-06R68LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72B-06R68LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72B-06R68LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM
Ngā Rauemi: HM72B-06R68LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72B-06R68LFTR13
Tau Wae HM72B-06R68LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4154 pcs Pepa Raraunga HM72B-06R68LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo Molded Rahi / Rahi 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Raupapa HM72B RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1466-2
HM72B06R68LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM72B-06R68LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Momo Hangarau 680nH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.5 mOhm Max Whakaahua nui 680nH Unshielded Molded Inductor 14.4A 5.5 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 14.4A 5.5 MOHM Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 25A Whakatauranga onamata 14.4A