HM72A-123R3LLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72A-123R3LLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 10.8A 12 MOHM
Ngā Rauemi: HM72A-123R3LLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72A-123R3LLFTR13
Tau Wae HM72A-123R3LLFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 10.8A 12 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5102 pcs Pepa Raraunga HM72A-123R3LLFTR13.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM72A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Unshielded Molded Inductor 10.8A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Whakatauranga onamata 10.8A
I teie nei - Maama 27A