HM72A-121R0LLFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM72A-121R0LLFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM72A-121R0LLFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 19A 3.6 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM72A-121R0LLFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM72A-121R0LLFTR13
Tau Wae HM72A-121R0LLFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 19A 3.6 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5943 pcs Pepa Raraunga HM72A-121R0LLFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Unshielded
Momo Molded Rahi / Rahi 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Raupapa HM72A RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1220-2
HM72A-121R0LLFTR
HM72A121R0LLFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM72A-121R0LLFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Momo Hangarau 1µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.6 mOhm Max Whakaahua nui 1µH Unshielded Molded Inductor 19A 3.6 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 19A 3.6 MOHM SMD Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) 42A Whakatauranga onamata 19A