HM71S-1807150LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71S-1807150LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 7A 48 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM71S-1807150LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71S-1807150LFTR
Tau Wae HM71S-1807150LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 7A 48 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4658 pcs Pepa Raraunga HM71S-1807150LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Shielded Wirewound Inductor 7A 48 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 48 mOhm Max Whakatauranga onamata 7A
I teie nei - Maama 7A