HM71S-06032R2LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71S-06032R2LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 920MA 50 MOHM
Ngā Rauemi: HM71S-06032R2LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71S-06032R2LFTR
Tau Wae HM71S-06032R2LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 920MA 50 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4931 pcs Pepa Raraunga HM71S-06032R2LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 920mA 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Whakatauranga onamata 920mA
I teie nei - Maama 920mA