HM71-40151LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71-40151LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 900MA 340 MOHM
Ngā Rauemi: HM71-40151LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-40151LFTR
Tau Wae HM71-40151LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 900MA 340 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5051 pcs Pepa Raraunga HM71-40151LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM71
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.450" (11.43mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA
I teie nei - Maama 2A