HM71-30471LFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM71-30471LFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM
Ngā Rauemi: HM71-30471LFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM71-30471LFTR
Tau Wae HM71-30471LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 500MA 1.27 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5172 pcs Pepa Raraunga HM71-30471LFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 1.27 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.27 Ohm Max Whakatauranga onamata 500mA
I teie nei - Maama 500mA