HM69-80R30LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM69-80R30LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 300NH 40A 0.25 MOHM
Ngā Rauemi: HM69-80R30LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM69-80R30LFTR13
Tau Wae HM69-80R30LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 300NH 40A 0.25 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4627 pcs Pepa Raraunga HM69-80R30LFTR13.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.543" L x 0.512" W (13.80mm x 13.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM69
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 300nH Teitei - Tae (Max) 0.323" (8.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 300nH Shielded Inductor 40A 0.25 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.25 mOhm Max Whakatauranga onamata 40A