HM66A-1045152MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-1045152MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5MH 220MA 4.08 OHM
Ngā Rauemi: HM66A-1045152MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-1045152MLF13
Tau Wae HM66A-1045152MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5MH 220MA 4.08 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4203 pcs Pepa Raraunga HM66A-1045152MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM66A
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1.5mH Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 220mA 4.08 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.08 Ohm Max Whakatauranga onamata 220mA