HM66A-07454R7MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-07454R7MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 2A 36 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66A-07454R7MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-07454R7MLF13
Tau Wae HM66A-07454R7MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 2A 36 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4792 pcs Pepa Raraunga HM66A-07454R7MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 2A 36 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max Whakatauranga onamata 2A