HM66A-0745101MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0745101MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 500MA 300 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-0745101MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0745101MLF13
Tau Wae HM66A-0745101MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 500MA 300 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5877 pcs Pepa Raraunga HM66A-0745101MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.189" (4.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 300 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 500mA