HM66A-0732102MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0732102MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 130MA 5.736 OHM
Ngā Rauemi: HM66A-0732102MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0732102MLF13
Tau Wae HM66A-0732102MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 130MA 5.736 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5965 pcs Pepa Raraunga HM66A-0732102MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Wirewound Inductor 130mA 5.736 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.736 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA