HM66A-07303R3MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-07303R3MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3UH 1.8A 28 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66A-07303R3MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-07303R3MLF13
Tau Wae HM66A-07303R3MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3UH 1.8A 28 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6032 pcs Pepa Raraunga HM66A-07303R3MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 28 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.8A