HM66A-0728100MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0728100MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.1A 100 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66A-0728100MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0728100MLF13
Tau Wae HM66A-0728100MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.1A 100 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4320 pcs Pepa Raraunga HM66A-0728100MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.1A