HM66A-0628680MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0628680MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 500MA 468 MOHM
Ngā Rauemi: HM66A-0628680MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0628680MLF13
Tau Wae HM66A-0628680MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 500MA 468 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5941 pcs Pepa Raraunga HM66A-0628680MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 468 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 468 mOhm Max Whakatauranga onamata 500mA