HM66A-05202R0MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-05202R0MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2UH 1.9A 46 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66A-05202R0MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-05202R0MLF13
Tau Wae HM66A-05202R0MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2UH 1.9A 46 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5591 pcs Pepa Raraunga HM66A-05202R0MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 46 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 46 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.9A