HM66A-0420470MLF13
Hua Hua
Tau Wae: HM66A-0420470MLF13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 200MA 1.13 OHM
Ngā Rauemi: HM66A-0420470MLF13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66A-0420470MLF13
Tau Wae HM66A-0420470MLF13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 200MA 1.13 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4697 pcs Pepa Raraunga HM66A-0420470MLF13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.13 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.13 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA