HM66-70560LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM66-70560LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-70560LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 850MA 202 MOHM
Ngā Rauemi: HM66-70560LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-70560LFTR13
Tau Wae HM66-70560LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 850MA 202 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4653 pcs Pepa Raraunga HM66-70560LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 56µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 202 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 202 mOhm Max Whakatauranga onamata 850mA