HM66-70180LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM66-70180LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-70180LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 1.5A 92 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66-70180LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-70180LFTR13
Tau Wae HM66-70180LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 1.5A 92 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5678 pcs Pepa Raraunga HM66-70180LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Raupapa HM66 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1213-2
HM66-70180LFTR7
HM6670180LFTR13
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM66-70180LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Momo Hangarau 18µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 92 mOhm Max Whakaahua nui 18µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 92 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 1.5A 92 MOHM SMD Te wa roa 10kHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 1.5A