HM66-607R3LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM66-607R3LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7.3UH 2.1A 54 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66-607R3LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-607R3LFTR13
Tau Wae HM66-607R3LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 7.3UH 2.1A 54 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5593 pcs Pepa Raraunga HM66-607R3LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 7.3µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 7.3µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 54 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 54 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.1A