HM66-30100LFTR13
TT Electronics/BI MagneticsTT Electronics/BI Magnetics
HM66-30100LFTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM66-30100LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1A 128.3 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM66-30100LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM66-30100LFTR13
Tau Wae HM66-30100LFTR13 Kaihanga TT Electronics/BI Magnetics
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1A 128.3 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5922 pcs Pepa Raraunga HM66-30100LFTR13.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Raupapa HM66 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa 987-1209-2
HM66-30100LFTR7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HM66-30100LFTR13 Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Momo Hangarau 10µH Nga wa - Whakamātautau -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 128.3 mOhm Max Whakaahua nui 10µH Shielded Wirewound Inductor 1A 128.3 mOhm Max Nonstandard
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Taitapa - Tae -
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1A 128.3 MOHM SMD Te wa roa 100kHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 1A