HM65-P1R8LFTR13
Hua Hua
Tau Wae: HM65-P1R8LFTR13
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 16A 3.4 MOHM SMD
Ngā Rauemi: HM65-P1R8LFTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM65-P1R8LFTR13
Tau Wae HM65-P1R8LFTR13 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 16A 3.4 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5163 pcs Pepa Raraunga HM65-P1R8LFTR13.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM65
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 16A 3.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.4 mOhm Max Whakatauranga onamata 16A