HM62-28151R5NLFTR
Hua Hua
Tau Wae: HM62-28151R5NLFTR
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 1.05A 69 MOHM
Ngā Rauemi: HM62-28151R5NLFTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM62-28151R5NLFTR
Tau Wae HM62-28151R5NLFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 1.05A 69 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga HM62-28151R5NLFTR.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 1.05A 69 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 69 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.05A
I teie nei - Maama 1.65A