HM55-315R6LF
Hua Hua
Tau Wae: HM55-315R6LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 9A 7.3 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM55-315R6LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM55-315R6LF
Tau Wae HM55-315R6LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 9A 7.3 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4929 pcs Pepa Raraunga HM55-315R6LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.531" L x 0.543" W (13.50mm x 13.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa HM55
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 9A 7.3 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 7.3 mOhm Whakatauranga onamata 9A
I teie nei - Maama 14A