HM53-507R0HLF
Hua Hua
Tau Wae: HM53-507R0HLF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 7UH 20.9A 5.6 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM53-507R0HLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM53-507R0HLF
Tau Wae HM53-507R0HLF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 7UH 20.9A 5.6 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4805 pcs Pepa Raraunga HM53-507R0HLF.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.339" Dia (34.00mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 7µH Teitei - Tae (Max) 0.843" (21.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 7µH Unshielded Toroidal Inductor 20.9A 5.6 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 5.6 mOhm Max Whakatauranga onamata 20.9A