HM53-20350HLF
Hua Hua
Tau Wae: HM53-20350HLF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 35UH 4.9A 29.1 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM53-20350HLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM53-20350HLF
Tau Wae HM53-20350HLF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 35UH 4.9A 29.1 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4425 pcs Pepa Raraunga HM53-20350HLF.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.850" Dia (21.60mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 35µH Teitei - Tae (Max) 0.535" (13.60mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 35µH Unshielded Toroidal Inductor 4.9A 29.1 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 29.1 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.9A