HM53-108R0HLF
Hua Hua
Tau Wae: HM53-108R0HLF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8UH 3A 10.5 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM53-108R0HLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM53-108R0HLF
Tau Wae HM53-108R0HLF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 8UH 3A 10.5 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5753 pcs Pepa Raraunga HM53-108R0HLF.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.638" Dia (16.20mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 8µH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 10.5 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10.5 mOhm Max Whakatauranga onamata 3A