HM53-001R1HLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM53-001R1HLF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.1UH 14A 3 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM53-001R1HLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM53-001R1HLF
Tau Wae HM53-001R1HLF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1.1UH 14A 3 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4360 pcs Pepa Raraunga HM53-001R1HLF.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.906" Dia (23.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM53
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.1µH Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.1µH Unshielded Toroidal Inductor 14A 3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max Whakatauranga onamata 14A