HM37-1007R17LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HM37-1007R17LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 170NH 42A 0.37 MOHM TH
Ngā Rauemi: HM37-1007R17LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM37-1007R17LF
Tau Wae HM37-1007R17LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 170NH 42A 0.37 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6005 pcs Pepa Raraunga HM37-1007R17LF.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa HM37
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 130°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 170nH Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 170nH Unshielded Inductor 42A 0.37 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 0.37 mOhm Whakatauranga onamata 42A
I teie nei - Maama 58A