HM17A-108102LF
Hua Hua
Tau Wae: HM17A-108102LF
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 450MA 2.1 OHM TH
Ngā Rauemi: HM17A-108102LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HM17A-108102LF
Tau Wae HM17A-108102LF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 450MA 2.1 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4980 pcs Pepa Raraunga HM17A-108102LF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 2.1 Ohm Max Radial - 4 Leads
DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 450mA